Zobrazit větší

AGB ARCOPEDICO 4861 C44 LETA černá č

Nový produkt

Velikostní sortiment 36-42

Více informací v popisu!!!

Zdravá certifikovaná obuv!!!

Obuv doplněna tkaničkami, které se nezavazují, ale jsou samozavazovací - nazouvací obuv

Více informací

2 ks

1 707,00 Kč s DPH

Více informací

Obuv je vyrobená z ultra lehkého materiálu Lytech přizpůsobujcí se šířce i výšce chodidla. Jedná se o pohodlnou a nikde netlačící obuv.

Charakteristickým znakem všech bot značky Arcopédico lze vidět ve dvou základních konstrukčních principech , a to v anatomické stélce a speciálně vyvinuté podešve s patentovaným dvojitým   podpůrným systémem klenby pro celodenní pohodlí. Podešev je vyrobena z lisovaného polyuretanu, který umožní rozložení tělesné hmotnosti přes celé chodidlo.

 

       V roce 2011 představila značka Arcopédico patentovaný materiál Lytech®, která je inovativní, ultra-lehkou směsí polyuretanu a lycry. Díky tomuto materiálu je obuv velmi lehká a výbormě se hodí na cestování. Lytech obuv je také certifikována jako Bio Calce (eko šetrné), veganské, odolné proti vodě a biologicky rozložitelné. Lehký nestárnoucí a jednoduchý design značky Arcopedico je univerzální a chytrou volbou pro každou ženu obzvláště pro ty, které pracují celý den na nohou, pro cestovatele a pro ženy trpící chronickými problémy s oběhem , bolestmi nohou, zad a nebo propadlou klenbou.

- PODPORA PŘÍČNÉ I PODÉLNÉ KLENBY

- PATNÍ ODPRUŽENÍ PŘI DOŠLAPU

- MĚKKOST OBUVI

- ULTRA LEHKÉ

- PRODYŠNOST, VODĚODOLNÉ

- SKVĚLÁ ÚDRŽBA (doporučujem navlhčeným hadříkem otřít, v krajním případě lze i vyprat na 30 stupňů)

- PŘILNAVÉ K CHODIDLU

- VHODNÉ I NA ŠIROKOU NOHU, PŘIZPŮSOBÍ SE CHODIDLU